İngilizcem.org

İngilizce öğrenmek için tüm gerekenler burada...


Torontodaki dil okullarını tanımaya devam ediyoruz:

3-ILAC ( international Language Academy of Canada)

İngilizce eğitimi ve üniversiteye hazırlık programları sunan ILAC tam 11 senelik deneyimiyle Kanada’ nın en iyi okulları arasındadır. Sadece verdiği İngilizce eğitimi ile değil öğrenci danışmanlık servisiyle de kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Binlerce öğrenci sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp Kanada’nın en iyi üniversitelerine yerleştirilmektedir.

ILAC kültürel ve sosyal aktivitelerin öğrencilerin başarılarında büyük katkı sağladığına inanmakta ve bu doğrultuda da birçok aktivite programları düzenlemektedir. Öğrenciler dünyanın her yerinde gelen öğrenciler ile birlikte hem İngilizcelerini geliştirebilmekte hem de Kanada’nın güzelliklerini keşfedebilmektedirler.

ILAC bugüne kadar birçok ödül almıştır; Kış 2008–2007 Language Star Awards ödülü ve Top Language School of the year ( yılın en iyi okulu) ödülü bunların başında gelmektedir.

Toronto’daki ILAC dil okulu şehrín tam merkezindedir. Tüm yerlere ulaşım imkan sağlayan ; otobüslere ve metroya erişimin en kolay olduğu en büyük metro durağına yürüme yolu uzaklığındadır .

ILAC ; öğrencilerinin ücretsiz erişim ve kullanım hakkına sahip olduğu Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve ingilizce araştırma merkeziyle yan yana bulunmaktadır.Toronto Üniversitesi Kampüsüne , sahil bölgesine ve diğer turistik atraksiyonlara da yine yürüyüş mesafesindedir.

4- Kaplan International Colleges

70 yıldan fazla bir süredir Kanada’da eğitim vermektedir. Günümüzde Kaplan adı eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik olarak özdeşleşmiştir.

Şu anda Birleşik Krallık, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da 40'ın üzerinde İngilizce dil okulu bulunmaktadır. Kişisel, akademik başarı ve başarılı bir kariyer yolunda Kaplan International Colleges iyi bir başlangıç olacaktır.


5- IH (International House )

International House 1953 yılında dil öğretimine yenilikçi yaklaşımlar sunmak için kurulmuş, Kanada’nın en kaliteli ve en eski dil okullarından biridir.
Sadece verdiği İngilizce eğitimi ile birlikte sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. IH 50’den fazla ülkede 150’den fazla okuluyla en büyük uluslararası dil okullarından biridir.Öğrenciler dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile birlikte hem İngilizcelerini geliştirebilmekte hem de Kanada’nın güzelliklerini keşfedebilmektedirler.
1953 yılından bu yana IH öğretmenleri meslek içinde en saygın ve profesyonel öğretmenler olarak ün kazanmıştır ve öğrencilerine en yüksek standardlarda eğitim öğretim sunmaktadır.
IH, Kanada’ da iki merkezde hizmet vermektedir .Toronto ve Calgary şehirleri....

6- Global Village

Global Village English Centres (GV), öğrencilerle yakından ilgilenen profesyonel öğretmenleri, kaliteli eğitim programları, konaklama seçenekleri ve okul aktiviteleri ilr Kanada’da yıllardır eğitim vermektedir.

Kanada’da Vancouver, Toronto, Calgary ve Victoria’da şubeleri bulunan GV ; Kanada’nın en büyük ve popüler Özel ESL okullarından biridir. Toronto’da 31 yıldan fazla deneyimiyle endüstri liderlerinden biri olmuştur.

Global Village (GV) , Genel ingilizce , İş İngilizcesi , Cambridge Sınavlarına Hazırlık , IELTS ,TOEFL , lise-üniversite hazırlık ve staj programlarıyla birçok eğitim seçeneğini dinamik ve uluslararası bir çerçevede öğrenme fırsatı sunar.

7- GEOS Language

Geos Toronto şehir merkezinin tam kalbinde, birçok cafe ve restorant ve otellere yürüme mesafesindedir. Dünyanın en uzun sokağı olarak bilinen Yonge Street'e sadece birkaç adım uzaklıktadır. Okulun öğretmen kadrosu normal programa ek olarak haftalık etkinlikler düzenler, bu sayede öğrencilerin yerel yaşama katılmasını ve dil bilgilerini günlük ortamlarda kullanmalarını sağlar. Tam donanımlı kütüphane, bilgisayar laboratuarı, ingilizce dil laboratuarı, ücretsiz internet ve öğrencilere tahsis edilmiş salon okulun sunduğu hizmetler arasındadır.
Okulun öğrenci kapasitesi 120 öğrencidir ve haftada 24 ders eğitim verilir. Bunun dışında Genç Öğrenci Programları, IELTS, TOEFL, TOEIC kursları, Konuşma, İş İngilizcesi, Fransızca ve Japonca da diğer eğitim programlarıdır.